Ваш запис на прийом означає автоматичне прийняття вами нижченаведених правил:

  • Тривалість однієї психотерапевтичної сесії становить 50 – 60 хвилин, лікарської – до двох годин. Сеанс починається тільки в призначений час (навіть якщо Ви прийшли раніше) і закінчується по його закінченню (навіть якщо Ви запізнилися, або не встигли розповісти щось важливе). Час, що належить іншим клієнтам, є їхньою власністю. Особистий час фахівця в перервах між сеансами необхідний для його відпочинку і відновлення сил.
  • У разі запізнення час сеансу не подовжується і оплачується Вами повністю. Психотерапевт або лікар має право скасувати прийом із зарахуванням його фінансової вартості, якщо Ви запізнилися на 20 і більше хвилин.
  • Скасування або перенесення призначеного сеансу має бути запитано Вами щонайменше за 6 годин, щоб у фахівця була можливість запропонувати іншому клієнту час, від якого ви відмовилися. Якщо сеанс скасовується пізніше цього часу, Ви зобов’язані оплатити його вартість повністю, інакше співпрацю може бути розірвано. Ми розраховуємо на взаємну повагу і відповідальність за прийняті на себе зобов’язання.
  • Сеанс, пропущений без попередження, підлягає повній оплаті незалежно від причини пропуску, навіть якщо Ви захворіли, проспали, або потрапили в складну ситуацію. Пропускаючи прийом без попередження, Ви позбавляєте фахівця роботи і можливості запропонувати цей час іншому клієнту.
  • Психотерапевт має право відмовитися від подальшого надання послуг, якщо Ви не виконуєте умов терапії, зокрема виконання самостійних (домашніх) завдань, з поверненням лише 50% від невикористаної суми передоплати.
  • Ви не можете звертатися до фахівця з питань, пов’язаних із терапією, у позаробочий час, за винятком запиту зміни часу прийому.
  • Жодні особисті дані та подробиці Ваших сеансів не будуть передані фахівцем третім особам в усній або письмовій формі, зокрема членам Вашої сім’ї або родичам, без Вашої письмової на те згоди, за винятком тих випадків, коли ця умова суперечить законодавству України.
  • Ви зобов’язуєтеся зберігати конфіденційність авторського права фахівців центру щодо подробиць і особливостей застосовуваних методів терапії.