Київський центр кетамінової терапії – це структурний підрозділ центру психотерапії, психосоматики та психоделічної медицини  Експіо, що є провідною організацією в розробці та впровадженні новітніх методів відновлення психічного здоров’я.

Наше кредо – розвиток передових інновацій. Вперше в Україні ми впровадили програму інтегративної психоонкологічної допомоги “Антирак“, програму інтегративної допомоги за депресії “Антидепресія“, і з 2018 року, перші в Україні, розвиваємо новий напрямок – кетамінову терапію.

На сьогодні ми провели вже понад 700 сеансів та набули величезного досвіду в цьому напрямку. Наші фахівці володіють методикою кетамінової терапії краще, ніж будь-хто в Україні, а директор нашого центру В. Л. Матреницький є піонером кетамінової терапії в Україні. 

Ми дотримуємося принципів передової, інтегративної медицини, яка розглядає людину як єдину систему, де тіло, розум і духовність є рівнозначними партнерами. Вона прагне повернутися від часткового до загального, оскільки діяльність людського організму неможливо пояснити без цілісного підходу. Ця комплексність відрізняє медицину інтегративну, холістичну, від традиційної, що розглядає людину як певний біологічний механізм, у якому достатньо “відремонтувати” хворий орган або систему. Ізольований, особливо фармакологічний вплив на окремий орган, як правило, пов’язаний з побічними впливами на інші органи. Девіз же інтегративної медицини – лікувати людину, а не хворобу, і застосовувати різні методи для різних людей.

Наш центр – це місце для вирішення проблем, відповідей на ваші запитання, допомоги у виборі, дотику до почуттів.

Наша місія – усувати справжні причини хвороби, активувати сплячі здібності організму до самозцілення, нести пацієнтам надію, духовне зцілення і сприяння в знаходженні себе, щоб знайти здоров’я і проживати кожен день у всій його повноті.

Наша система роботи з психічними, психосоматичними та больовими розладами унікальна, оскільки:

– Заснована на оригінальних авторських і новітніх міжнародних розробках.
– Поєднує різні методи для досягнення мети – повернення до здоров’я: на рівнях психіки, мозку, і тіла в цілому.
– Позбавляє від застарілих психотравм і внутрішніх конфліктів, що зіграли важливу роль у походженні вашої хвороби.
– Дозволяє вивчити й усунути перешкоди на шляху до одужання: надлишкову реакцію на стреси, шкідливі емоційні звички, переконання, що обмежують, і неефективні навички поведінки.
– Навчає нових способів мислення та емоційного реагування. Вони стануть для вас по-справжньому корисними.
– Дає бачення іншого способу життя і допомагає визначитися з його сенсом і справжніми цілями.
– Поєднує знання і мудрість давнини і сучасності, Заходу і Сходу.
– Служить вашому зціленню не тільки в Центрі, а й удома.

Наш підхід до відновлення здоров’я відрізняється від того, до чого вас привчила традиційна медицина – “ви мене лікуєте, а я спостерігатиму, як ви це робите”. Ваш активний намір змінити себе і своє життя, бажання навчатися новим способам мислення, поведінки, вираження емоцій, щоденна робота над собою, максимальна відкритість, ініціатива і наполегливість – ось запорука вашого повернення до здоров’я.

 

Наші фахівці

 

 Владислав Леонтійович Матреницький

Лікар-психотерапевт, кандидат медичних наук, фахівець у галузі психосоматичної медицини та геронтології, психоонколог, гіпнотерапевт.

Автор книги “Канцерогенний розум. Психосоматичні механізми раку”. Засновник та директор центру ЕКСПІО.

Член Української спілки психотерапевтів (УСП). Активний член міжнародного товариства психоонкології (IPOS). Співзасновник Європейської асоціації трансперсональної психології ETPA та Української асоціації психоделічних досліджень UPRA. Почесний член Міжнародної наукової асоціації Цигун (м. Сіань, КНР). Багато років вивчає альтернативну медицину, духовні практики (суфізм, буддизм), народне цілительство, звукотерапію. Регулярно представляє свої дослідження на міжнародних конференціях із трансперсональної психології.

В 2021-2022 рр. доктор Матреницький пройшов курс удосконалення в американському тренінговому центрі кетамінової терапії Polaris Insight Center.

 


 


 

Олег Володимирович Шибко

Анестезіолог

Закінчив Одеський державний медичний університет  у 1992 році. Працював анестезіологом-реаніматологом у Подільській районній державній лікарні протягом 20 років. Згодом працював у  приватних медичних центрах. 

 

 

    Дар’я Олегівна Шапошник-Домінська

Кандидатка психологічних наук, клінічна та кризова психологиня, гіпнотерапевтка,  бізнес-коуч з 10-ти річним досвідом особистого підприємництва, членкиня Міжнародної асоціації психосоматики та тілесної терапії,   гендерна експертка,   співзасновниця психологічного простору для жінок Хід Королеви, співавторка T-гри Самореалізація жінки”. 

 

Тетяна Володимирівна Ларіна

 

Клінічний, системний, сімейний практикуючий психолог.

Сфери компетенції: кризови стани (розвод, втрата партнера, смерть близького), депресії різного походження, ОКР, панічні атаки, ПТСР, насильство – в т.ч. сексуальне, фізичне, психологічне, психічна травма, неблагополучні відносини у сім’ї.

 


 

 Дмитро Ігорович Гаплевський

Психолог, фахівець з тілесно-орієнтованої психотерапії. Проводить психологічну роботу при особистісних проблемах, психосоматичних захворюваннях, пошуку смислів, страхах, депресивних станах, сімейних кризах, проблемах у міжособистісних взаєминах, складнощах у стосунках з дітьми.

 

ФОП Матреницький В.Л.  Ліцензія МОЗ України № 1665 РД № 0609/20-М від 13.09.2018. Ліцензія Держлікслужби України від 25.10.2018. Центр Експіо – сервіс-марка.